RWR81N9R31FRS70
MFR.Part #
RWR81N9R31FRS70
JLCPCB Part #
C1834941
Description
-55℃~+250℃ 1W 9.31Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors