RWR81N56R9DRB12
MFR.Part #
RWR81N56R9DRB12
JLCPCB Part #
C3551977
Description
-55℃~+250℃ 1W 56.9Ω Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors