RWR81N56R2BRB12
MFR.Part #
RWR81N56R2BRB12
JLCPCB Part #
C1488814
Description
-55℃~+250℃ 1W 56.2Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors