RWR81N49R9BRS70
MFR.Part #
RWR81N49R9BRS70
JLCPCB Part #
C3475544
Description
-55℃~+250℃ 1W 49.9Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors