RWR81N34R0BRS73
MFR.Part #
RWR81N34R0BRS73
JLCPCB Part #
C1844433
Description
-55℃~+250℃ 1W 34Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors