RWR81N14R0BRS70
MFR.Part #
RWR81N14R0BRS70
JLCPCB Part #
C1842981
Description
-55℃~+250℃ 14Ω 1W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors