RWR81N3320FRS70
MFR.Part #
RWR81N3320FRS70
JLCPCB Part #
C3465338
Description
-55℃~+250℃ 1W 332Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors