RWR81N2320FRS70
MFR.Part #
RWR81N2320FRS70
JLCPCB Part #
C1833921
Description
-55℃~+250℃ 1W 232Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors