RWR81N1R20FRS73
MFR.Part #
RWR81N1R20FRS73
JLCPCB Part #
C1837079
Description
-55℃~+250℃ 1.2Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors