RNC55J8062BSRSL
MFR.Part #
RNC55J8062BSRSL
JLCPCB Part #
C1821190
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors