Y162422R0000D9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162422R0000D9W
JLCPCB Part #
C4019394
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 200mW 22Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS