RWR80SR634BRS73
MFR.Part #
RWR80SR634BRS73
JLCPCB Part #
C1843216
Description
-55℃~+250℃ 2W 634mΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±400ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors