RWR80SR505BRS73
MFR.Part #
RWR80SR505BRS73
JLCPCB Part #
C1843271
Description
-55℃~+250℃ 2W 505mΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±400ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors