RWR80SR412FRB12
MFR.Part #
RWR80SR412FRB12
JLCPCB Part #
C1467942
Description
-55℃~+250℃ 2W 412mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors