RWR80SR287FSRSL
MFR.Part #
RWR80SR287FSRSL
JLCPCB Part #
C1842412
Description
-55℃~+250℃ 287mΩ 2W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors