RWR80SR200FRB12
MFR.Part #
RWR80SR200FRB12
JLCPCB Part #
C1468181
Description
-55℃~+250℃ 200mΩ 2W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors