RWR80S8R66FRB12
MFR.Part #
RWR80S8R66FRB12
JLCPCB Part #
C1455678
Description
-55℃~+250℃ 2W 8.66Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors