RWR80S61R9BSS73
MFR.Part #
RWR80S61R9BSS73
JLCPCB Part #
C3550683
Description
-55℃~+250℃ 2W 61.9Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors