RWR80S4R02FRB12
MFR.Part #
RWR80S4R02FRB12
JLCPCB Part #
C1458349
Description
-55℃~+250℃ 2W 4.02Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors