RWR80N5620FRB12
MFR.Part #
RWR80N5620FRB12
JLCPCB Part #
C1469858
Description
-55℃~+250℃ 2W 562Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors