BFC233660682
MFR.Part #
BFC233660682
JLCPCB Part #
C3295634
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 6.8nF Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS