RWR80N31R6FRB12
MFR.Part #
RWR80N31R6FRB12
JLCPCB Part #
C1469640
Description
-55℃~+250℃ 2W 31.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors