RWR80N1051FRB12
MFR.Part #
RWR80N1051FRB12
JLCPCB Part #
C3542387
Description
-55℃~+250℃ 1.05kΩ 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors