RWR78SR200FRB12
MFR.Part #
RWR78SR200FRB12
JLCPCB Part #
C1464783
Description
-55℃~+250℃ 10W 200mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors