RWR78S4R42FRB12
MFR.Part #
RWR78S4R42FRB12
JLCPCB Part #
C1459112
Description
-55℃~+250℃ 10W 4.42Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors