RWR78N2210FRB12
MFR.Part #
RWR78N2210FRB12
JLCPCB Part #
C1471267
Description
-55℃~+250℃ 10W 221Ω Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors