RWR74S9R09DSB12
MFR.Part #
RWR74S9R09DSB12
JLCPCB Part #
C1480353
Description
-55℃~+250℃ 5W 9.09Ω Wirewound Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors