160-110-JTW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
160-110-JTW
JLCPCB Part #
C17695149
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-65℃~+350℃ 11Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS