RWR74S4990FSS73
MFR.Part #
RWR74S4990FSS73
JLCPCB Part #
C1833127
Description
-55℃~+250℃ 499Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors