RWR74S3010FRS73
MFR.Part #
RWR74S3010FRS73
JLCPCB Part #
C1830267
Description
-55℃~+250℃ 301Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors