CMF60562K00FHEK
MFR.Part #
CMF60562K00FHEK
JLCPCB Part #
C1420074
Description
-55℃~+175℃ 1W 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS