RWR74S2R49DSB12
MFR.Part #
RWR74S2R49DSB12
JLCPCB Part #
C1480804
Description
-55℃~+250℃ 2.49Ω 5W Wirewound Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors