RWR74S1R30FRB12
MFR.Part #
RWR74S1R30FRB12
JLCPCB Part #
C3379624
Description
-55℃~+250℃ 1.3Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors