RWR74S1R24FRRSL
MFR.Part #
RWR74S1R24FRRSL
JLCPCB Part #
C1833842
Description
-55℃~+250℃ 1.24Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors