RWR74S1R24FRBSL
MFR.Part #
RWR74S1R24FRBSL
JLCPCB Part #
C1457016
Description
-55℃~+250℃ 1.24Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors