RWR74S1R10FRS73
MFR.Part #
RWR74S1R10FRS73
JLCPCB Part #
C1831047
Description
-55℃~+250℃ 1.1Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors