Y57877K80000B0L
MFR.Part #
Y57877K80000B0L
JLCPCB Part #
C1483471
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.8kΩ ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors