RWR74S1270FRS73
MFR.Part #
RWR74S1270FRS73
JLCPCB Part #
C1830355
Description
-55℃~+250℃ 127Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors