RWR74S1000FRS70
MFR.Part #
RWR74S1000FRS70
JLCPCB Part #
C1829702
Description
-55℃~+250℃ 100Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors