RWR74N3570FRB12
MFR.Part #
RWR74N3570FRB12
JLCPCB Part #
C1464631
Description
-55℃~+250℃ 357Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors