RWM06221200JA15E1
MFR.Part #
RWM06221200JA15E1
JLCPCB Part #
C20501678
Package
Axial
Description
-55℃~+350℃ 120Ω 7W Wirewound Resistor ±5% ±75ppm/℃ Axial Through Hole Resistors ROHS