Y407325K0000A0W
MFR.Part #
Y407325K0000A0W
JLCPCB Part #
C4121060
Description
-55℃~+150℃ 25kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount