RWM0422R560JA20E1
MFR.Part #
RWM0422R560JA20E1
JLCPCB Part #
C1017915
Package
Plugin,D5.5xL22.1mm
Description
-55℃~+350℃ 560MΩ 5W ±5% ±75ppm/℃ 插件,D5.5xL22.1mm Through Hole Resistors ROHS