RWM04221R00FR15E1
MFR.Part #
RWM04221R00FR15E1
JLCPCB Part #
C1883588
Package
Plugin,D5.5xL22.1mm
Description
-55℃~+350℃ 1Ω 5W ±1% ±75ppm/℃ 插件,D5.5xL22.1mm Through Hole Resistors ROHS