RWC5R000D
MFR.Part #
RWC5R000D
JLCPCB Part #
C4289450
Description
-65℃~+155℃ 300mW 5Ω ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS