RWB412R0BL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWB412R0BL
JLCPCB Part #
C4273107
Package
0805
Description
-65℃~+155℃ 200mW 412Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS