RWA100R0BL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWA100R0BL
JLCPCB Part #
C4137817
Package
0603
Description
-65℃~+155℃ 100mW 100Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS