ROX500500MJNF5
MFR.Part #
ROX500500MJNF5
JLCPCB Part #
C1487090
Description
-55℃~+230℃ 16W 500MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL128.3mm Through Hole Resistors ROHS