ROX5001M50FNF5
MFR.Part #
ROX5001M50FNF5
JLCPCB Part #
C1485989
Description
-55℃~+230℃ 1.5MΩ 16W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL128.3mm Through Hole Resistors ROHS