ROX3001M50KNF5
MFR.Part #
ROX3001M50KNF5
JLCPCB Part #
C1480427
Description
-55℃~+230℃ 1.5MΩ 10W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS